Casa Brisa Da Praia Em Paracuru
Το ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru διαθέτει επίσης δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Praia de Paracuru είναι σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario de Paracuru, 650 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο.
Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Restaurante Relicario ή να φάτε στο Esquina Democratica, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia de Paracuru874 χλμ.
- Anfiteatro704 χλμ.
- Εκκλησία της Παναγίας της Θεραπεύτριας538 χλμ.
- Φάρος του Παρακουρού787 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο92 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru Βίλα;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru Βίλα μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Φορταλέζα από τo ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru Βίλα;
Το αεροδρόμιο Φορταλέζα βρίσκεται σε απόσταση 95 χλμ. από τo ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru Βίλα. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru Βίλα;
Τo ξενοδοχείο Casa Brisa Da Praia Em Paracuru Βίλα παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του ξενοδοχείο στις 12:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί ξενοδοχείο.
Σε ξενοδοχείο υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.